Tribina pod nazivom: Zdrave životne navike u prevenciji i lečenju
sindroma policističnih jajnika PCOS
održala se 23.septembra u Kulturnom centru grada Novog Sada
sa početkom u 10h,, a pod pokroviteljstvom gradske Uprave za zdravstvo.
Tribina je deo projekta koje su osmislile članice nevladine organizacije
Žene ženama. Jedan od osnivača ove Organizacije je i dr Mirjana Anđelić.
U tribini učestvuju i dr Ana Gifing, dr Dragoslava Šaponja
i Darinka Korovljev.
Pozivaju se sve žene koje zanima ova zdravstvena pojava.
Tribina je osmišljena da odgovori na sve izazove
sa kojima se sreću žene sa ovim sindromom.